Головні особливості:
-
Обертовий вертикальний гриль з матової нержавіючої сталі з потужним нагріванням 1500 Вт.
-
Для страв на грилі без жиру, таких як курка або кебаб, з рівномірною скоринкою з усіх боків.
-
Скляні розсувні двері з безпечною ручкою, що не прогрівається, та синім внутрішнім підсвічуванням
Характеристики:
- Місткість: приблизно 5 кг, 21 літр
- Поворотна ручка для регулювання нагріву
- Внутрішнє освітлення
- Світлодіод живлення
- нековзні ніжки
- Живлення: 220 В, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х Кебаб-гриль
- 2 тримачі
- 2 x кінцеві вилки
- 7 x шампур
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 28 x 45 x 33,5 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 90 см
- Вага: приблизно 6,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Вага | 6.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 750 ₴








