-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein VariCook Neo (10045285)
6 238 ₴
5 926,10 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 100345285
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужне нагрівання: подвійна індукційна плита потужністю 3500 Вт з потужністю 2000 або 1500 Вт із захистом від перенапруги та зниження напруги
-
Вибір потужності: кожна конфорка має 6 рівнів і регульовану температуру від 60 до 240 °C
-
Дивіться та відчувайте: елегантна чорна склокерамічна поверхня з сенсорною панеллю SenseControl для зручного керування
-
Датчик каструлі: автоматичне визначення відповідного посуду та розміру каструлі
-
З точністю до хвилин: регульований таймер вимкнення з кроком 5 хвилин для часу приготування від 5 до 180 хвилин
-
Безпечний: регульований замок від дітей для запобігання випадковому запуску або перепрограмуванню
-
Автоматичний: захист від перегріву та автоматичне відключення через 2 години для більшої безпеки на кухні
Характеристики:
- Індукційна плита - підходить для посуду зі сталевою/залізною основою
- Рівні продуктивності: 6 кожен
- Потужність лівої конфорки: 500 / 800 / 1200 / 1500 / 1800 / 2000 Вт
- Потужність правої конфорки: 500 / 800 / 1000 / 1200 / 1300 / 1500 Вт
- Режим збереження тепла з регульованою температурою від 60 до 240 °C (налаштування з кроком 20 °C)
- Функція таймера для автоматичного вимкнення: 5 - 180 хвилин з кроком 5 хвилин
- окреме використання/експлуатація окремих плит
- вільно регулюється
- автоматичне відключення через 2 години без участі оператора
- захист від перегріву
- Захист від перевищення та зниження напруги
- блокування від дітей
- високий рівень безпеки для дітей і домашніх тварин: плита автоматично вимикається, якщо на ній немає каструлі
- Потужність (ліва і права конфорки): 2000 Вт + 1500 Вт
- нековзкі гумові ніжки
- Живлення: 220-240 В~ | 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х індукційна плита
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 6,5 x 36,5 см (ШxВxГ)
- Діаметр конфорок: приблизно 22 см
- Довжина кабелю: 1,5 м
- Вага: близько 4,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Ширина плити | 60 см |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Функція автовідключення | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 65 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 926,10 ₴






