Головні особливості:
-
Затишна романтика: електрична камінна топка для комфортного полум'я з галогенним освітленням
-
Безпечний: штучний вогонь, який завжди залишається прохолодним і водночас приємно мерехтить.
-
Гнучкий: для використання у існуючих камінах або окремостоячих
Характеристики:
- Камінна топка з атмосферним підсвічуванням
- Тіючі поліна без функції обігріву, попіл та сажа
- безпечна експлуатація
- Потужність: 45 Вт
- Освітлення: G9 40W
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камінна топка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 45 x 18 x 24 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,60 м
- Вага: приблизно 3,50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 45 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Вага каміну | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴





