-5%

Цифровий підсилювач звуку auna AMP-218 BT 5.1 (10034623)
6 750 ₴
6 412,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034623
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужний: цифровий підсилювач об'ємного звуку 5.1 з вихідною потужністю 2 x 120 Вт і середньоквадратовою вихідною потужністю 3 x 50 Вт
-
Бездротовий та зручний з'єднання : Bluetooth-з'єднання для потокового передавання всіх аудіофайлів зі смартфона або планшета
-
Караоке-вечірка: два повністю настроюваних мікрофонних входи з ефектом их, затримки та повтору
-
Аудіовхід: порт USB і слот SD для імпорту аудіоджерел MP3
-
Задні з'єднання: AUX-In, DVD-In, Recorder-Out і 5 виходів на гучномовці
Характеристики:
- Передні роз'єми: 1 x SD-карта, 1 x USB, 2 x 6,3 мм роз'єм для входу мікрофона
- Роз'єми на задній панелі: 1 FM-антена, 1 стереовхід RCA AUX, 1 стереовхід RCA-DVD, 1 стереовихід RCA для рекордера/сабвуфера, 2 стереороз'єми з гвинтовими затискачами/файлові штекери Вихід динаміка, 3 стереороз'єми, вихід на гучномовець
- Загальна гучність: плавне регулювання
- Попередньо встановлені параметри еквалайзера: рок, поп, джаз та класика
- Регульовані низькі та високі частоти та баланс
- Регульовані мікрофонні входи: гучність, низькі та високі частоти
- Ефекти мікрофона: відлуння, затримка, повтор
- Частотний діапазон: від 20 Гц до 20000 кГц
- Співвідношення сигнал/шум:> 76 дБ
- Імпеданс: 4 Ом
- Електроживлення: 220 - 240 В ~ 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x цифровий підсилювач
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл.43 x 14,5 x 30,5 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл. 3,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Особливості | Дисплей, Блок живлення |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Висота | 145 мм |
| Вага | 3.8 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 412,50 ₴







