-5%

Підсилювач звуку Auna CD708 Hi-Fi (10008981)
7 130 ₴
6 773,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10008981
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Чорний Hi-Fi стереопідсилювач із суцільною передньою панеллю з матового алюмінію
-
5 стерео лінійних входів RCA для CD-програвачів, тюнерів та джерел AUX
-
3-смуговий еквалайзер з регулюванням балансу для оптимального налаштування звуку
Характеристики:
- Підключення: 1 стерео RCA AUX-вхід, 1 стерео RCA phono-вхід, 1 стерео RCA-вхід для тюнера, 1 стерео RCA-вхід для CD, 1 стерео RCA-вхід для DVD, 1 стерео RCA-вихід для запису, 1 вихід для навушників 6,3 мм, 4 роз'єми для динаміків
- Потужність: макс. 600 Вт
- Імпеданс динаміка: 8 - 16 Ом
- Регулювання гучності
- Правила бас-гітари
- Правила високих частот
- Правила середньої дальності
- Правила балансу
- Гучність смаку
- Кнопки джерел вхідного сигналу
- Кнопки вибору динаміків (A/B)
- Функція очікування
- ноги
- Світлодіод живлення
- Охолодження: Алюмінієвий радіатор (пасивний)
- Вхідний імпеданс: 47 кОм
- Імпеданс: 8 Ом
- Номінальна потужність: 32 Вт на канал (1%)
- максимальна потужність: 44 Вт на канал
- Діапазон частот: 25 Гц - 20 кГц.
- Співвідношення сигнал/шум: 82 дБ
- Загальний коефіцієнт гармонійних спотворень: 1%.
- Споживана потужність: 250 Вт
- Вмикач/вимикач на задній панелі пристрою
- Блок живлення пульта дистанційного керування: 1 x CR2025
- Джерело живлення: змінний струм 230 В, 50 Гц
Обсяг постачання:
- 1 х пристрій
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- 43 x 12 x 29 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл. 4,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Особливості | Блок живлення |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Висота | 120 мм |
| Вага | 4.1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 773,50 ₴



