Головні особливості:
-
Світовий прийом: інтернет-радіо та FM
-
Bluetooth-з’єднання для потокового відтворення музики
-
USB-порт і вбудований медіаплеєр для файлів MP3, WMA, WAV
-
AUX-вхід і AUX-вихід для підключення зовнішніх пристроїв
-
3,5 мм вихід для навушників
Характеристики:
- 1 × USB, 1 × AUX (вхід 3,5 мм), 1 × AUX (вихід 3,5 мм), 1 × вихід для навушників
- Дисплей: 2,8" кольоровий TFT (320 × 240)
- Підтримувані формати: MP3, WMA, WAV
- Потужність динаміків: 2 × 5 Вт RMS
- Вбудований еквалайзер
- Просте керування багатофункціональною ручкою
- Багатомовне меню
- Музичний плеєр з функціями повтору та випадкового відтворення
- Будильник: сигнал, мелодія або інтернет-радіо
- Таймер автоматичного вимкнення
- Телескопічна антена
- Металева захисна решітка динаміків
- Оновлюване програмне забезпечення
Обсяг поставки:
- 1 × аудіосистема
- 1 × адаптер живлення
- 1 × пульт дистанційного керування
- 1 × аудіокабель 3,5 мм
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 22,5 × 12,5 × 16,4 см (Ш × В × Г)
- Вага: приблизно 1,4 кг
- Довжина кабелю живлення: 175 см
- Тип тюнера: DAB/DAB+, FM, інтернет-радіо
- Дисплей: TFT
- Живлення: 9 В DC, 2,5 А (адаптер 100–240 В, 50–60 Гц)
- Тип вилки: євровилка (Type C)
- Колір: палісандр
- Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 225 мм |
| Довжина | 164 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 1400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 900 ₴




