-5%

Острівна витяжка Klarstein Tron Ambience 540 м³/год (10032579)
10 999 ₴
10 449,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032579
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Фокусна точка: витяжка острівного типу для монтажу на стелю над окремостоячими варильними поверхнями
-
Висока продуктивність: максимальна циркуляція повітря до 540 м³/год
-
Футуристичний вигляд: дизайн PureAmbience з круглим корпусом з матової нержавіючої сталі та світлодіодним кільцем
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на передній частині витяжки
- три рівні циркуляції на вибір
- вбудоване біле освітлення варильної поверхні
- Клас енергоефективності А
- Знімний, мийний алюмінієвий жировий фільтр
- Регульована висота підвіски, макс. 60 см
- Витяжка в режимі рециркуляції
- Стельова панель з вирізом для кабелю живлення
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 x стельова панель
- 1 x Монтажний матеріал (гвинти та дюбелі)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 45 см (ØxВ)
- Розміри стельової панелі: приблизно 28 x 4 x 28 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 140 см
- Вага: приблизно 14,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Острівна |
| Режими роботи | Рециркуляція |
| Продуктивність витяжки | 540 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 380 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 450 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 14.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 449,05 ₴






