-5%

Парова духовка Klarstein VaporChef (10036173)
16 750 ₴
15 912,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10036173
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Функції нагрівання: приготування на парі, верхній та нижній нагрів, конвекція задньої стінки, гриль та приготування на парі
-
Виробляє пару: з резервуаром для води об'ємом 1,5 літра
-
Тепло та просторо: температура від 30 до 230 °C та внутрішній об'єм 31 літр
Характеристики:
- Потужність: 2100-2400 Вт
- Потужність приготування на пару: 1100 Вт
- Об'єм духовки: 31 літр
- Функції нагрівання: приготування на парі, верхній та нижній нагрів, конвекція задньої стінки, гриль та приготування на парі
- Програми: смаження на повітрі, гриль, гриль-парування, приготування на парі, розморожування, ферментація та очищення
- 31 попередньо встановлена страва
- Інтер'єр з нержавіючої сталі
- подвійні скляні двері
- Максимальний об'єм резервуара для води: 1,45 літра
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х парова духовка
- 1 х деко для випікання
- 1 х решітка
- 1 х гриль
- 1 х ручка для гриля
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри без ручки: приблизно 53 x 44 x 48 см (Ш x В x Г)
- Розміри з ручкою: приблизно 53 x 44 x 49 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 38,5 x 24,5 x 31,5 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 24,1 кг
- Кабель живлення: приблизно 95 см
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип духової шафи | електричний |
| Варіант установки | Незалежний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Об'єм духової шафи | 31 л |
| Гриль | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Приготування на пару | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 24.1 кг |
| Основні атрибути | |
| Об'єм | 60 л |
| Максимальна потужність печі | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 912,50 ₴






