-5%

Підсилювач звуку Auna AV2 -CD508 (10004933)
6 166 ₴
5 857,70 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10004933
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Hi-Fi підсилювач потужністю 125 Вт RMS, що еквівалентно піковим 600 Вт в абсолютних пікових діапазонах
-
Фронтальний AUX-вхід для підключення зовнішніх аудіокомпонентів, таких як MP3- та CD-програвачі
-
три стерео RCA аудіовходи та один лінійний вихід
Характеристики:
- Підключення: 1 x 3,5-мм AUX-вхід (спереду), 3 x стерео RCA аудіовходи, 1 x стерео RCA вихід для запису, 2 x комплекти стереоколонок
- Потужність на канал: 100 Вт RMS
- задній вимикач увімкнення/вимкнення
- 2-смуговий еквалайзер - регулювання басів і високих частот
- регульований баланс
- регульована гучність
- Живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х Hi-Fi підсилювач
- 1 х пульт дистанційного керування з ґудзиковим акумулятором
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 42,5 x 8,5 x 26 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 3,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Номінальна потужність | 125 Вт |
| Особливості | Дисплей, Блок живлення |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 425 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Висота | 85 мм |
| Вага | 3.3 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 857,70 ₴



