-5%

Мобільна акустична система Auna Pro Streetstar 15 (10032267)
9 999 ₴
9 499,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032267
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Універсальність: мобільна система озвучення для вечірок, вечорів караоке та будь-яких презентацій
-
Повна потужність: 15" (38 см) сабвуфер загальною потужністю 1000 Вт
-
Технологія XMR Bass: потужний звук із багатими басами
-
Бездротовий і зручний: інтерфейс Bluetooth для відтворення музики зі смартфона, планшета або ноутбука
-
Різноманітні підключення: USB-порт, сумісний із MP3, і слот для карти пам’яті SD, FM-радіо та вхід AUX
-
Повністю оснащений: 2 бездротових мікрофона UHF з окремим регулятором гучності та регульованим ехо-ефектом
-
Гнучкий: завдяки потужній батареї ємністю 7,2 Ач, яка забезпечує 3-5 годин автономної роботи та практичним ручкам для транспортування
-
Портативність: зручні колеса та ручка візка для легкого транспортування
Характеристики:
- з’єднання: 1 x USB-порт, 1 x слот для карти пам’яті SD, 1 x 3,5 мм вхід AUX, 1 x 6,3 мм мікрофонний/гітарний вхід, 1 x RCA лінійний вхід і 1 x RCA лінійний вихід
- великий світлодіодний дисплей для відображення ID3-тегів (інформація про назву пісні з MP3-файлів)
- відтворювані формати: MP3, WMA, ID3-Tag
- пульт дистанційного керування для медіаплеєра
- UHF мікрофон: стабільна радіочастота, великий діапазон (до 50 м), дуже хороше відтворення без перешкод
- Тип мікрофона: ручний
- Лінійний вихід корисний для підключення додаткового активного динаміка
- 2-смуговий еквалайзер (контроль низьких і високих частот)
- німий
- ручка для транспортування
- міцний корпус з АБС
- функція візка
- фазоінверторний дизайн
- максимальна потужність: 400 Вт макс.
- потужність: 500 Вт RMS
- живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц (мережа) або від акумулятора ємністю 7,2 А·год / 12 В
Обсяг поставки:
- 1 х звукова система
- 1 х шнур живлення
- 2 x УВЧ радіомікрофон
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 44 x 69,5 x 37 см (ШxВxГ)
- Вага: прибл. 15,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підлогова |
| Призначення | Акустична установка |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Потужність | 1000 Вт |
| Чутливість | 112 дБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Висота | 695 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 15.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499,05 ₴






