-5%

Інфрачервоний обігрівач Blumfeldt Heatbell Tower Smart (10038410)
12 700 ₴
12 065 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10038410
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумне опалення: нескладне керування Wi-Fi через застосунок на Android або iOS
-
Маленьке сонце: інфрачервоний нагрівач, що вільно розміщується, для саду, балкона або тераси
-
Приємно, як сонце: IR Comfort Heat зігріє вас і ваших гостей корисними інфрачервоними променями навіть у прохолодні дні.
-
Ефективність: два карбонові нагрівальні елементи потужністю до 2000 Вт.
-
Просто та зручно: 3 рівні потужності: 800, 1200 або 2000 Вт можна легко вибрати за допомогою пульта дистанційного керування.
-
Націленість: нахилена головка лампи для спрямованого нагрівання.
-
Безпека: захист від атмосферних впливів за стандартом IPX4 та основа з тумблером.
Характеристики:
- Потужність: 800/1200/2000 Вт
- Корисна площа: до 20 м2
- Ефективна дальність: приблизно 5 м
- Клас захисту: IPX4 (захист від бризок води).
- немає фази прогрівання, миттєво генерує тепло
- 3 рівні потужності
- Вуглецеві нагрівальні трубки
- Керування через застосунок для смартфонів iOS і Android, за допомогою пульта дистанційного керування або безпосередньо на пристрої.
- Оптимальний розподіл тепла завдяки нахиленій головці лампи.
- Нагрівальні елементи створюють затишне, м'яке червоне світло.
- дуже широка опорна плита з важкою вагою для високої стійкості
- Запобіжний вимикач нахилу вимикає пристрій, якщо він падає або перекидається.
- стійкий металевий штатив
- подовжений кабель живлення для оптимального розміщення
- Електроживлення: 220–240 В~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х нагрівач
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 48 x 225 см (ØxВ)
- Діаметр головки лампи: приблизно 40 см.
- Висота відкриття лампи: приблизно 185 см.
- Довжина кабелю живлення: приблизно 350 см.
- Вага мотузки: приблизно 13,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Безпека | Захист від перегріву, Відключення при падінні, Захист від вологи |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.85 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2250 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 13.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 065 ₴







