-5%

Велотренажер Klarfit Tauon (10035108)
12 500 ₴
11 875 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035108
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Міцний та стабільний: сталева рама з порошковим покриттям
-
Контролюйте свої дані: тренувальний комп'ютер на батарейках з тримачем для планшета та індикаторами даних про фізичну активність
-
Зручна відстань між педалями: завдяки низькому Q-фактору (ширині шатуна) 22 см
-
Професійне обладнання: пластикові захисні чохли, антиковзка поверхня педалей та вбудований пульсометр
-
Повна потужність: маховик вагою приблизно 12 кг з магнітним опором, що регулюється за 8-ступінчастою шкалою
Характеристики:
- зручне подальше спостереження
- ергономічні ручки з гігієнічною пінопластовою підкладкою
- педалі з протиковзким покриттям
- Датчик пульсу, вбудований у ручки
- Інструкція з ілюстраціями
- Максимальне навантаження: 100 кг
- 2 транспортні колеса
- Ручне, магнітне регулювання опору у 8 рівнях
- Тиха робота
- Q-фактор: 22 см (зазор зовнішньої поверхні рукоятки)
- Тримач для планшета
- Регульоване сидіння
- Індикатори тренувального комп'ютера: час, швидкість, дистанція, спалені калорії, загальна дистанція, частота серцевих скорочень, сканування
- Металева конструкція з порошковим покриттям та пластиковим покриттям
- Живлення тренувального комп'ютера: 2 батарейки типу AAA (в комплекті)
Обсяг поставки:
- 1 × велотренажер (комплект для складання)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 51 × 123 × 79 см (Ш × В × Г)
- Розміри (педалі): приблизно 10 × 12 см (Ш × Д)
- Вага: приблизно 20 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarfit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Вага | 20 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 123 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 875 ₴


