-5%

Еліптичний крос-тренажер Capital Sports Helix-Line (10035175)
22 540 ₴
21 413 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10035175
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Мультимедійне тренування: інтегрована підтримка планшетів та повна підтримка Kinomap для віртуальних гоночних трас
-
Зручність: спрощене використання завдяки дуже низькому порогу посадки та висадки
-
Зручна відстань між педалями: відсутність надмірного розкиду ніг завдяки низькому Q-фактору 240 мм
-
Практичні: ручки з датчиками серцевого ритму, нековзні педалі та надійний хват завдяки компенсації навантаження на підлогу.
-
Повна видимість: тренувальний монітор із 14 програмами для відстеження вашої продуктивності
-
Тренування на вимогу: система MagResist з 32 регульованими рівнями магнітного опор
Характеристики:
- Простий у використанні монітор тренувань
- 14 програм тренувань: по 4 для кожного рівня: початковий, просунутий та експертний, а також кардіо та режими навантаження
- Відображає інформацію, включаючи: тривалість, кількість обертів педалей, швидкість, відстань, спалені калорії та частоту серцевих скорочень
- Програма живлення: встановлення цілі у ватах
- Кардіо-програма: цільовий пульс
- Ручний режим: налаштування тривалості, відстані, калорій або частоти серцевих скорочень
- маховик 12 кг
- Колеса для легкого пересування
- Довжина кроку: 28 см
- Максимальна вага користувача: 110 кг
- Живлення: 220-240 В | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х велотренажер
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 67 x 156 x 113 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 37,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Вага | 37.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 113 см |
| Ширина | 67 см |
| Висота | 156 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 413 ₴







