-5%

Охолоджувач повітря Klarstein Rotator (10033547)
4 999 ₴
4 749,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033547
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Пристрій 4-в-1: повітроохолоджувач, вентилятор, іонізатор TACT і зволожувач
-
Прохолодний вітерець: три швидкості вітру для потоку повітря до 396 м3 / год
-
Цілеспрямоване освіження: приємне охолодження, спрямоване на тіло, завдяки процесу CoolBreeze для кожного виду діяльності
-
Інтуїтивне управління: зручно з пульта дистанційного керування або прямо на пристрої
-
Турбіна: переключна коливання на 360 ° для свіжого повітря під будь-яким кутом
-
Зробіть глибокий вдих: вбудований іонізатор очищеного повітря без запаху
-
Універсальні функції: 3 типи вітру зі звичайним режимом, режимом природи і дрімоти, а також 8-годинний таймер
-
Простота використання: резервуар для води об'ємом 7 літрів і 2 холодних пакета.
Характеристики:
- Споживана потужність: 110 Вт
- Бак для води: 7 л
- макс. об'ємний витрата повітря: 396 м3 / год
- макс. робочий шум: 65 дБ
- Процес CoolBreeze : фізично охолоджує повітряний потік за рахунок випаровування
- Режим природи: автоматична зміна швидкості вітру для імітації збільшення і зменшення природного вітру
- Режим повтору: режим як природа з зменшенням максимальної швидкості з інтервалами, доки він не буде вимкнений.
- включаючи дистанційне управління
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 * Охолоджувач повітря
- 2 x холодний пакет
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 40 x 90 x 35 см (ШхВхГ)
- Довжина кабелю живлення: 180 см
- Вага: близько 9,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Потік повітря | 396 куб.м/год |
| Потужність охолодження | 110 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 9.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 749,05 ₴







