-5%

Садові стільці Blumfeldt Torremolinos (10033404)
7 524 ₴
7 147,80 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033404
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Дизайн поза часом: зручні садові крісла для відпочинку в саду, на балконі чи терасі.
-
Стійкість: ComfortMesh виготовлена з повітропроникної та міцної текстильної тканини
-
Незнищенний та надзвичайно легкий: стійкий до погодних умов алюмінієвий каркас з порошковим покриттям
Характеристики:
- Всі металеві частини покриті порошковою фарбою: без іржі та цвілі
- Сидіння та спинка з оббивкою ClassicComfort
- Гумові шпильки для покриття всіх головок гвинтів
- Легко переміщується завдяки малій вазі
- Швидковисихаюча сітка ComfortMesh
- Цитоперволокно: 40 x 43 см
Обсяг поставки:
- 2 садові стільці
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 57 x 90 x 60 см (ШxВxГ)
- Цитопертка: приблизно 40 x 43 см (ШxД)
- Вага: приблизно 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Сталь покрита фарбою |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Текстилен |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 57 см |
| Висота | 90 см |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 147,80 ₴








