Головні особливості:
-
Ідеальний рівень сили: Опір, загалом 8 рівнів
-
Магнітна гальмівна система: Функція MagResist з високоякісним маховиком
-
Ідеальне підключення: SmartCardio Studio з тримачем для планшета та додатком Kinomap
Характеористики:
- низький, зручний вхід
- нековзна пластикова поверхня протектора
- пластикові захисні ковпачки для підлоги
- Металева каркасна конструкція з порошковим покриттям
Обсяг поставки:
- 1 x Крострейнер як комплект для складання
- 1 х інструмент
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 64 x 152 x 71 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 22,7 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarfit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Механічна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Вага | 22.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 71 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 152 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 290 ₴







