-5%

Барний стілець Blumfeldt Hamilton (10045684)
2 600 ₴
2 470 ₴
- В наявності 20 од.
- Код: 10045684
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Сучасна краса: крісла для бістро в індустріальному стилі
-
Сидіння з натурального дерева: міцний та елегантний унікальний виріб
-
Легко чистити: завдяки полірованій поверхні
Характеристики:
- Матеріал: дерево
- Матеріал рами: сталь
- Велике сидіння діаметром 33 см
- Надзвичайно стійкий бістро-стіл
- Чисто відшліфоване сидіння
- Максимальне навантаження: 130 кг
- Полірована поверхня
- Дуже висока якість виконання
- Особливо стійка підставка
- Рама з підставкою для ніг
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Ніжки із захисними покриттями для підлоги
- Дуже легке складання.
- Доступні відповідні бістро-столи.
Обсяг поставки:
- 1 х стілець для бістро
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 56 x 73,5 см (ØxВ)
- Діаметр сидіння: 33 см
- Вага: приблизно 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Червоне дерево |
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Без оббивки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 560 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Висота | 735 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 130 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴





