-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein Delicatessa 90 Full Flex (10046558)
29 999 ₴
28 499,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046558
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужна та ефективна: чотири зони приготування з функцією ThermoBoost для додаткової потужності, кожна зона має функцію boost – ідеально підходить для швидкого та енергоефективного приготування.
-
FlexiZone для більших каструль: Дві комбіновані зони приготування створюють велику гнучку зону, ідеальну для великих сковорідок і каструль, для гнучкого та зручного приготування їжі.
-
Практичні характеристики: функція Stop&Go, функція підтримки тепла та таймер забезпечують максимальну зручність та точне приготування ваших страв.
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на верхній панелі пристрою (сенсорна панель керування)
- Загальна потужність: макс. 10500 Вт (3 x 2000 Вт та 3 x 1500 Вт)
- Функція енергозбереження: потужність конфорки автоматично зменшується, щоб запобігти перевантаженню.
- Потужність лівої передньої варильної поверхні: 2000 Вт (Boost: 2600 Вт)
- Потужність варильної поверхні (задня ліва): 1500 Вт (Boost: 2000 Вт)
- Потужність варильної поверхні (передня центральна): 2000 Вт (Boost: 2600 Вт)
- Потужність варильної поверхні (задня центральна): 1500 Вт (Boost: 2000 Вт)
- Потужність варильної поверхні передня права: 2000 Вт (Boost: 2600 Вт)
- Потужність варильної поверхні (задня права): 1500 Вт (Boost: 2000 Вт)
- Потужність Flexfield (всього): 2800 Вт (Boost: 3500 Вт)
- 6 прямокутних зон приготування: кожна 18 × 18 см
- Панель керування SenseControl з цифровим дисплеєм для відображення робочого рівня та таймера
- Ліву, середню та праву зони приготування можна комбінувати для гнучкого використання з функцією розпізнавання каструль.
- Таймер з регулюванням до 99 хвилин
- Автоматичне вимкнення
- Захист від перегріву
- блокування від дітей, що перемикається
- Вбудована духовка: призначена для встановлення в кухонний шафу, а не як окремостоячий прилад
- Включаючи монтажні елементи для встановлення в кухонний шафу
- 5-контактний кабель підключення
- Джерело живлення: 380-415 В 2N або 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 90 x 6,1 x 52 см (Ш x В x Г)
- Розміри для встановлення: 87 x 5,7 x 49 см (Ш x В x Г)
- Мінімальна ширина навколишньої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних шафок зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під пристроєм: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін. 2 см
- Довжина кабелю: 1,0 м
- Вага: приблизно 13,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 6 |
| Кількість індукційних конфорок | 6 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Автоматика закипання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 61 мм |
| Вага | 13.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 499,05 ₴






