-5%

Індукційна варильна поверхня з витяжкою Klarstein Full House 3.0 DownAir (10040067)
35 500 ₴
33 725 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10040067
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
В основі всього цього: високоякісна індукційна варильна поверхня з витяжкою з нижнім відведенням повітря з продуктивністю до 655 м³/год.
-
Економія місця: тонкий дизайн двигуна для оптимального використання простору під варильною поверхнею.
-
Справді вільна від голови: кругла витяжка безпосередньо у варильній поверхні — ідеально підходить для кухонних островів
Характеристики:
- Потужність передньої лівої конфорки: 1500 Вт
- Потужність задньої лівої конфорки: 2000 Вт
- Потужність передньої правої конфорки: 1500 Вт
- Потужність задньої правої конфорки: 2000 Вт
- Загальна потужність індукційної варильної поверхні: 7150 Вт
- Потужність витяжки: 110 Вт
- Таймер варильної поверхні до 99 хвилин
- Зупинка та продовження: функція переривання з тепловим повторним викликом
- Клас енергоефективності: A
- Матеріали: нержавіюча сталь, скло
- Продуктивність витяжного повітря: макс. 655 м³/год
- Рівень шуму (найнижчий / найвищий рівень / інтенсивний): 56 / 68 / 81 дБ
- з алюмінієвим жировим фільтром
- Функція підтримки тепла
- Блокування від дітей
- Захист від перегріву
- Функція таймера до 99 хвилин
- функція автоматичного вимкнення
- вбудований контейнер для збору олії
- опціональний режим рециркуляції
- Живлення: 220 - 240 В~ / 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x варильна поверхня з вбудованою витяжкою
- 2 пластикові труби
- 1 x Кришка отвору для витяжки
- 1 x фільтруючий елемент на виході
- 1 х алюмінієвий фільтр
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри варильної поверхні: приблизно 90 x 24,5 x 52 см (Ш x В x Г)
- Розміри монтажного отвору: 87,5 x 50,1 см (Ш x В)
- Мінімальна ширина навколишньої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Вага (загальна): приблизно 31 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Автоматика закипання | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7150 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 245 мм |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 725 ₴







