-5%

Поїлка для домашніх тварин IDEEN WELT
550 ₴
522,50 ₴
- В наявності 10 од.
- Код: P8-TT
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Іматація проточної води
-
Тихий водяний насос
-
Запобігає забрудненню та запаху питної води
-
Ємність: 1,5 л
-
В комплекті два змінних фільтри з активованого вугілля
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ideen welt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Поїлка |
| Вид | Годівниця/поїлка |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Об`єм | 1.5 л |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Вологозахищений |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 150 мм |
| Діаметр | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522,50 ₴



