Головні особливості:
-
Розумний дім: зручно керувати через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужне охолодження: потужність охолодження 10 000 BTU / 2,9 кВт
-
Свіжий вітер: потік повітря 440 м³/год
-
Потужний: для приміщень площею 29-49 м²
-
Свіжа чистота: вбудований фільтр з активованого вугілля та антибактеріальний резервуар для води
-
Все в комплекті: включно з набором ущільнювачів для відкидних вікон і вихлопної труби
-
Легко керувати: сенсорна панель на пристрої, додаток або пульт дистанційного керування
-
Мобільний: інтегровані в підлогу колеса та ручки
-
Широкі функції: 4 режими роботи, 3 швидкості вітру та продуктивність осушення 23 л/год.
Характеристики:
- компактний потужний кондиціонер
- Компресійне охолодження
- Потужність охолодження: 10 000 BTU (2,9 кВт)
- Регульована швидкість вентилятора: низька/середня/висока
- Регульована температура від 18 до 32 °C
- Можливість керування додатком через WiFi та додаток Klarstein
- турбіноподібний вихід повітря
- Ефективна площа: 29 - 49 м²
- Макс. потік повітря вентилятор: 440 м³/год
- Продуктивність осушення: 23 л/год
- Рівень шуму: 48 дБ мін. / 65 дБ макс.
- Програмований таймер до 24 годин з кроком 1 година
- Максимальна довжина вихлопної труби приблизно 1500 мм
- Можливість підключення постійної дренажної системи (зливний шланг в комплекті)
- Вимикач на пристрої або на пульті дистанційного керування
- Номінальна споживана потужність: 1120 Вт
- Холодоагент: R290
- Живлення пульта дистанційного керування: 1 батарея CR2032 (кнопковий елемент не входить в комплект)
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Кондиціонер
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 комплект ущільнювачів вікон для поворотних вікон
- 1 x вихлопний шланг, включаючи з’єднувачі
- 1 x зливний шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: прибл. 35,5 x 82,2 x 38 см (ШxВxГ)
- Максимальна довжина вихлопної труби: приблизно 150 x 15 см.
- Вага: приблизно 26 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 49 кв.м |
| Потік повітря | 440 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 10000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2900 Вт |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 822 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Голубий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










