Головні особливості:
-
Повністю керований через додаток Klarstein та сумісний з Amazon Alexa та Google Home
-
Найкраща продуктивність охолодження 3-в-1: режими кондиціонування повітря, автоматичного режиму та режиму вентилятора для універсальних варіантів охолодження
-
Тихе та потужне охолодження: потужність 7000 BTU для приміщень площею до 25 м² з мінімальним шумом
Характеристики:
- Холодопродуктивність: 7000 BTU / 2,0 кВт
- Клас енергоефективності: A
- Максимальний об'єм повітря: 380 м³/год
- Режим охолодження, режим осушення, режим вентилятора
- Функція таймера та нічний режим
- Індикатор повного рівня води є
- Холодоагент: R290
- Відображення температури
- Комплект ущільнювачів для вікон та випускний шланг для повітряного охолодження
Обсяг поставки:
- Кондиціонер
- Випускний шланг
- Комплект ущільнювачів для вікон
- Пульт дистанційного керування
Розміри та технічні характеристики:
- Висота: 70 x 32 x 33 см (ВxШxД)
- Вага: 20,5 кг
- Розміри розтяжного витяжного шланга: 15x150 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Потік повітря | 380 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 7000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 2000 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість швидкостей роботи вентилятора | 3 |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2000 Вт |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 20.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 999 ₴








