-5%

Шезлонг Blumfeldt Renazzo Lounge (10033364)
10 390 ₴
9 870,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033364
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Сидячи або лежачи: зручний шезлонг із шістьма положеннями спинки для розслабленого прийняття сонячних ванн у саду, на балконі чи терасі.
-
Стійкий до атмосферних впливів, надлегкий і незнищувальний: стійкий металевий каркас із квадратної алюмінієвої труби з порошковим покриттям і загальною вагою лише 8 кг.
-
Комфортне лежання або сидіння завдяки м’якому повітропроникному покриттю з PVC-поліестеру ComfortMesh і 6-ступінчастій регульованій спинці.
Характеристики:
- Всі металеві частини пофарбовані порошковою фарбою: немає іржі та цвілі
- Спинку можна покласти абсолютно рівно для максимальної площі лежання 186 x 56 см
- Приємно м'які сидіння та спинка завдяки набивці товщиною 1,3 см
- легко переміщати завдяки малій вазі всього 8 кг
- швидковисихаюча водовідштовхувальна тканина ComfortMesh
- Матеріал тканини: 550г / 2х1 / 70% ПВХ, 30% ПЕ
- Колір оправи: білий
- Колір ComfortMesh: сірий
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри встановленої спинки: приблизно 65 x 93 x 165 см (ШxВxГ).
- Розміри повністю плоскої спинки: приблизно 65 x 35 x 200 см (ШxВxГ).
- Сидіння: приблизно 56 x 116 см (ШxД)
- Площа спинки: приблизно 56 x 70 см (ШxД).
- Вага: 7кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал виготовлення | Метал |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Розкладний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 165 см |
| Ширина | 65 см |
| Висота | 93 см |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 870,50 ₴






