-5%

Дегідратор Klarstein Arizona Jerky (10033020)
6 783 ₴
6 443,85 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033020
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Короткий час висихання: результат вже за кілька годин
-
Легке очищення: 6 металевих решіток, які можна мити в посудомийній машині
-
від 35 до 70 °C: плавне налаштування температури
Характеристики:
- Високопродуктивний дегідратор для фруктів, овочів, м'яса та зелені
- Температура: від 35 до 70 °C
- зі скляними дверима
- цифровий дисплей із сенсорною функцією
- 6 полиць для зберігання, які можна мити в посудомийній машині
- рівномірний розподіл тепла
- короткий час висихання
- Захист від перегріву
- легке очищення
Обсяг поставки:
- 1 x основа пристрою
- 6 решіток для зберігання
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 34 x 32,5 x 44,5 см (Ш x В x Г)
- Розміри однієї полиці: приблизно 30 x 33 см (Ш x Г)
- Довжина шнура живлення: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 4 кг
- Споживана потужність: 420-500 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Кількість секцій | 6 |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вбудований вентилятор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Термостат | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Таймер | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 443,85 ₴





