-5%

Караоке-система Auna Kara Liquida BT (10031560)
3 395 ₴
3 225,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10031560
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Стильний дизайн: караоке-система з музично-чутливим багатокольоровим світлодіодним світловим ефектом, світловим шоу та фонтаном з ігристою водою
-
Бездротовий зв'язок: Bluetooth для підключення до смартфонів, планшетів та інших пристроїв Bluetooth
-
Зручний для форматів: CD-програвач із верхнім завантаженням відтворює CD+G (караоке-CD із субтитрами), MP3 тощо.
Характеристики:
- Підключення: 1 порт USB, 2 входи для мікрофона 6,3 мм, 1 вхід AUX 3,5 мм, 1 відеовихід RCA, 1 лінійний стереовихід RCA
- Підтримувані типи дисків: CD, CD-R, CD-RW, MP3-CD, CD+G
- Підтримуваний обсяг пам'яті (USB): макс. 32 ГБ (FAT32)
- USB-порт із функцією заряджання (5 вольт, 1 ампер)
- Головний регулятор гучності
- Контроль балансу
- Контролер AVC
- вбудований динамік (музична потужність 5 Вт)
- розкладні тримачі для мікрофонів
- Решітка динаміка
- гумові протиковзкі накладки
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 блок живлення
- 2 мікрофони
- 1 AV-кабель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 31 x 40 x 25 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 3,7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Полична |
| Призначення | Колонна система |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Вага | 3.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 225,25 ₴





