Головні особливості:
-
Смачні закуски: Прилад для приготування хот-догів потужністю 450 Вт та резервуаром для води об'ємом 1,1 літра для закусочних, кіосків або нічних магазинів.
-
Підігрів або підтримка тепла: термостат із плавним регулюванням від 30 до 100 °C зі світлодіодним індикатором.
-
Камера для приготування XL: циліндр із загартованого скла та роздільна внутрішня камера з нержавіючої сталі об'ємом 5 літрів
Характеристики:
- Місткість: 5 літрів
- Корпус з нержавіючої сталі
- Світлодіодний контроль
- Потужність: 450 Вт
- Об'єм чаші для води: 1,1 літра
- Товщина стінки скляного циліндра: 1 см
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х Прилад для приготування хот-догів
- 1 х миска для води
- 1 х Скляний ліхтар
- 1 х кришка
- 1 х дротяна клітка
- 1 x Решітка перегородки
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (з ручками): приблизно 32 x 41 x 30,5 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри скляного циліндра: приблизно 20 x 24 см (ØxВ)
- Розміри дротяної клітки: приблизно 17 x 19 см (ØxВ)
- Довжина блоку живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 5,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Глибина | 305 мм |
| Вага | 5.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴









