-5%

Вітрина для годинників Klarstein Garonne (10036043)
7 660 ₴
7 277 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10036043
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ідеальний дизайн: елегантні механізми для підзаводу годинників на 2, 4 або 6 годинників
-
Правильне коливання: вибір з 4 режимів обертання з 3 швидкостями
-
Поворотне керування: просте керування одним елементом керування
Характеристики:
- Режими обертання: двонаправлений, за годинниковою стрілкою, проти годинникової стрілки
- Швидкість обертання на день: 1920 / 2304 / 7680 TPD
- 1920 TPD: За годинниковою стрілкою 6 хв, 30 хв перерва, повторити
- 1920 TPD: Проти годинникової стрілки 6 хв, 30 хв перерва, повторити
- 7680 TPD: Проти годинникової стрілки 20 хв, 10 хв перерва, за годинниковою стрілкою 20 хв, 10 хв перерва, повторити
- 2304 TPD: протягом 3 годин, чергуючи за годинниковою стрілкою та проти годинникової стрілки кожні 10 хвилин, потім 9-годинна перерва, після чого повторити.
- бамбуковий футляр
- Алюмінієва поверхня керування
- Оглядове вікно з акрилового скла
- включаючи підсилюючі стрічки для вушок годинника для адаптації до довгих і коротких ремінців годинника
- У комплекті тканинна сумка для транспортування годинникового механізму.
Обсяг поставки:
- 1 х механізм для підзаводу годинника
- 1 блок живлення
- 1 х сумка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 48,5 x 20 x 18 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 155 см
- Вага: приблизно 3,4 кг
- Живлення: 100-240 В~ | 50/60 Гц або 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 6 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 485 мм |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Вага | 3400 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 277 ₴




