-5%

Раклет-гриль Klarstein All-U-Can-Grill (10039923)
5 100 ₴
4 845 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10039923
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Кулінарна вечірка: гриль-раклет для 8 осіб
-
Комбінація 4 в 1: раклет, гриль, млинець та крепер
-
Легкий у використанні: термостат з плавним регулюванням
Характеристики:
- Вмикач/вимикач за допомогою поворотного регулятора потужності
- заглиблення сковороди гриля
- Легка металева пластина з млинцевими заглибленнями
- Легка металева пластина з креповою формою та решітковим пазом
- Не пригоряє завдяки антипригарному покриттю
- легке очищення
- плита з натурального каменю нейтрального смаку
- овальна форма: ідеально підходить для центру столу
- Дерев'яна лопатка для легкого перевертання та перемішування
- Нековзні гумові ніжки для надійної стійки
- Ручки з холодним покриттям на пристрої для легкого переміщення
- 8 сковорідок для раклету
- дуже стильні шиферні підставки
- Усі сковорідки мають ручки з холодним покриттям для зручного використання.
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 8 сковорідок для раклету
- 8 підставок
- 8 дерев'яних лопаток
- 1 х легка металева тарілка для млинців
- 1 х легка металева тарілка для млинців
- 1 x плита з натурального каменю
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 45 x 14 x 27 см (Ш x В x Г)
- Розміри сковорідок для раклету (з ручкою): приблизно 9 x 1,5 x 18 см (Ш x В x Г)
- Розміри підставки: приблизно 10 x 0,5 x 10 см (Ш x В x Г)
- Розміри дерев'яної лопатки: приблизно 3,5 x 0,3 x 13 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 110 см
- Вага: приблизно 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагріваючої поверхні | Ребриста плита, Кам'яна плита, Плита для млинців |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.1 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 845 ₴






