-5%

Кавоварка Klarstein Arabica 15 бар 1050 Вт (10033729)
5 750 ₴
5 462,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033729
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Сучасний дизайн: простий корпус із неіржавкої сталі вписується в будь-який інтер'єр кухні
-
Простота використання: сенсорна панель керування зі світлодіодним цифровим дисплеєм
-
Правильний набір: частина серії побутової техніки Arabica
-
Висока продуктивність: тиск 15 барів для еспресо
-
Практичне поводження: решітка для крапель і знімний резервуар для води
-
Першокласна молочна піна: з рухомою насадкою для збивання молока
-
Задоволення з комфортом: підігрівач чашок нагорі
Характеристики:
- Тиск насоса: 15 барів
- Місткість резервуара для води: 1,5 літра
- Блок живлення: 1050 Вт
- Електроживлення: 220-240 В ~ ⁇ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х Кавоварка
- 1 x Портафільтр
- 2 х ситові вставки
- 1 х мірна ложка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри (з портафільтром): приблизно 24,5 x 28,5 x 35 см (ШxВxГ)
- Розміри (без портуфільтра): приблизно 24,5 x 28,5 x 26 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 80 см.
- Вага: приблизно 3,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Матеріал ріжка | метал |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Вага | 3.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 462,50 ₴








