Головні особливості:
-
Багатофункціональна: мікрохвильова піч потужністю 800 Вт для розігріву, приготування їжі та грилю
-
Місткий: об'ємом 20 літрів
-
Функція гриля: гриль потужністю 1000 Вт для хрустких страв на грилі
Характеристики:
- Потужність мікрохвильової печі: 800 Вт
- Потужність гриля: 1000 Вт
- 5 рівнів продуктивності
- 3 комбіновані функції для гриля/мікрохвильової печі
- Ретро-дизайн
- Функція розморожування
- Скляна тарілка діаметром 24,5 см
- Інтер'єр з нержавіючої сталі
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Вбудована мікрохвильова піч
- 1 х скляна тарілка
- 1 x обертове кільце
- 1 x Решітка для гриля
- 1 x Монтажний комплект
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,5 x 38,8 x 34,5 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 28 x 19,5 x 30 см (Ш x В x Г)
- Розміри для встановлення: 56 см (+ 8 мм) x 38 см (+2 мм) x 34 см (Ш x В x Г)
- Розміри фронтальної установки: 60 x 38,8 см (Ш x В)
- Вага: приблизно 15 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | Так |
| Виробник | Klarstein |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Гриль | Так |
| Кількість рівнів потужності | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 388 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Вага | 15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 750 ₴









