-5%

Міксер для приготування напоїв KLARSTEIN Loire 4в1 1200 Вт (10045630)
7 500 ₴
7 125 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045630
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Суперпотужність: міксер з потужністю двигуна 800 Вт та потужністю нагріву 1200 Вт
-
Ідеально підходить для веганів та людей з непереносимістю лактози: знайдіть прості рецепти для початку в інструкції та більше ідей для рецептів у додатку Klarstein та нашому журналі.
-
Універсальний: для соєвих напоїв, зернових, горіхів, молочних коктейлів, соків, супів тощо.
Характеристики:
- Управління: Сенсорна панель керування з підсвіченими кнопками
- Матеріал: Пластик
- Місткість: до 1200 мл
- знімний резервуар для води
- Сенсорна панель керування з РК-дисплеєм
- 9 попередньо запрограмованих програм
- Шліфувальний механізм з 4 лезами
- Технологія обігріву на 360°
- Система самоочищення
- для соєвого молока, горіхового молока, соків, молочних коктейлів, супів та багато іншого.
Обсяг поставки:
- 1 х Прилад для приготування веганських напоїв
- 1 х мірна чашка
- 1 х щітка для чищення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 17 x 39,5 x 37 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 4,2 кг
- Потужність двигуна: 800 Вт
- Потужність нагріву: 1200 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Об'єм глечика | 1.2 л |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 395 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 125 ₴








