-5%

Газова варильна поверхня Klarstein Goldflame Nano (10046683)
13 475 ₴
12 801,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046683
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Високоякісні латунні пальники: елегантний дизайн та ефективний розподіл тепла для швидкого та рівномірного приготування.
-
Нанопокриття: скло, що відштовхує рідини, для легкого очищення та тривалого блиску.
-
Захист від згасання полум'я та автоматичне запалювання: максимальна безпека та легкий старт для комфортного приготування їжі.
Характеристики:
- Газова варильна поверхня 70 см з 5 конфорками
- Латунний пальник, загальна потужність 10,4 кВт
- Пальник Wok: 3,4 кВт
- Потужний пальник: 2,4 кВт
- Напівшвидкі пальники: 2 x 1,8 кВт
- Допоміжний пальник: 1,0 кВт
- Скло з нанопокриттям для легкого очищення
- Конвертований для природного газу/скрапленого газу з комплектом (форсунки для зрідженого газу 50 мбар, форсунки для природного газу)
- Електричне запалювання з мережевим кабелем
- Захист від згасання полум'я
- Металеві ґудзики (чорні)
- Чавунні підставки для каструль у формі Х
Обсяг поставки:
- 1 х газова варильна поверхня
- 1 x комплект для переобладнання природного газу/скрапленого газу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 70 х 10 х 51 см (ШхВхГ)
- Розміри для встановлення: приблизно 56 х 48 см (ШхГ)
- Вага: приблизно 16,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 5 |
| Кількість газових конфорок | 5 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 16.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 801,25 ₴






