-5%

Газова варильна поверхня Klarstein Ignito 4 (10033132)
12 645 ₴
12 012,75 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10033132
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективний та екологічний: нижчі витрати на енергію порівняно з електричними плитами
-
Збалансоване тепло: конфорки Sabaf рівномірно розподіляють тепло в центрі та по краях.
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: просте керування завдяки поворотним ручкам та зрозумілим символам
Характеристики:
- 4 конфорки Sabaf
- електричне запалювання
- для зрідженого або природного газу
- Заводське налаштування для природного газу 20 мбар
- Перетворюється на (газовий балон) LPG (скраплений нафтовий газ) 50 мбар
- Газовий шланг та регулятор тиску необхідно купувати окремо.
- Живлення: 220-240 В / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова варильна поверхня
- 4 конфорки
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 60 x 10 x 51,5 см (Ш x В x Г)
- Розміри решітки (x2): приблизно 30 x 4,5 x 41,5 см (Ш x В x Г)
- Діаметр великого пальника: приблизно 13 см (Ø)
- Діаметр середнього пальника (x2): приблизно 7 см (Ø)
- Діаметр малого пальника: приблизно 5 см (Ø)
- Довжина шнура живлення: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 14,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Споживана потужність | 8100 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 515 мм |
| Висота | 100 мм |
| Вага | 14.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 012,75 ₴






