-5%

Витяжка Klarstein Paolo 72 520 м³/год (10045322)
6 900 ₴
6 555 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045322
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Безрамковий монтаж: непомітна витяжка
-
Світлодіодна сенсорна панель та дисплей: для легкого керування
-
Алюмінієвий жировий фільтр: миється для чистого повітря
Характеристики:
- Продуктивність витяжного повітря 520 м³/год
- Клас енергоефективності: A++
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: A
- Рівень шуму під час роботи: максимум 61 дБ (інтенсивний рівень)
- опціонально перемикане освітлення
- підсвічена сенсорна панель
- Алюмінієвий жировий фільтр (можна мити в посудомийній машині)
- підходить для переведення в режим рециркуляції
- Монтажний комплект з кронштейнами
- Монтажний край по периметру для кріплення гвинтами до нижніх рам або деталей шафи
- Поставка без випускного шланга
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 x зворотний клапан
- 1 x Монтажний комплект (гвинти)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (монтажна рама без кришки): приблизно 69,4 x 27,7 x 25,8 см (Ш x В x Г)
- Розміри (з кришкою з нержавіючої сталі): приблизно 72,5 x 28,2 x 29,1 см (Ш x В x Г)
- Розміри витяжного отвору: приблизно 15 см (Ø)
- Розміри навколишнього монтажного краю: 1,5 см (Ш)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 7 кг
- Матеріал: Нержавіюча сталь
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 520 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 700 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 282 мм |
| Глибина | 291 мм |
| Вага | 7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 555 ₴




