-5%

Витяжка Klarstein Ventimate 60 209 м³/год (10046372)
6 400 ₴
6 080 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046372
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Сенсорна панель керування : Сучасна панель керування на практичному крилі, яке можна відкривати та закривати.
-
Потужний двигун постійного струму : двигун потужністю 50 Вт забезпечує високу швидкість потоку повітря 390 м³/год з мінімальним шумом.
-
Клас енергоефективності A+ : економить енергію та підтримує чистоту повітря на кухні
Характеристики:
- Сенсорне керування
- Потік повітря: мін. 209 м³/год / макс. 387 (максимальний)
- Енергоефективність: A+
- Робота вихлопу/рециркуляції
- Двигун постійного струму потужністю 50 Вт
- Рівень шуму: 53-64 дБ
- Фільтри: алюмінієвий (жировий фільтр), вугільний (фільтр запахів)
- Освітлення: світлодіод 3,5 Вт, 6500 К
- Річне споживання енергії: 11,9 кВт·год
Обсяг поставки:
- витяжка
- Вугільні фільтри (2 шт.)
- Монтажний матеріал
- Зворотний клапан
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 59,8 x 30,5 x 29 см (Ш x В x Д)
- Вага: 11 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Тип вбудовування | В шафу |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 390 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 1 |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 305 мм |
| Глибина | 290 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 080 ₴






