-5%

Витяжка Klarstein Aurica 90 600 м³/год (10032766)
7 300 ₴
6 935 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032766
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
190 Вт: потужна витяжка
-
До 600 м³/год: продуктивність витяжного повітря в 3 ступені
-
Світлодіодне підсвічування варильної поверхні: перемикається для гарної видимості
Характеристики:
- Продуктивність витяжного повітря до 600 м³/год
- Загальна споживана потужність на максимальному рівні з увімкненим світлом: 193 Вт
- Клас енергоефективності: B
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас ефективності відділення жиру: D
- Клас гідродинамічної ефективності: C
- Рівень шуму при роботі: максимум 71 дБ
- опціонально перемикане освітлення
- підсвічена сенсорна панель
- Алюмінієвий жировий фільтр (можна мити в посудомийній машині)
- підходить для переведення в режим рециркуляції
- Додаткові фільтри з активованим вугіллям (артикул: 10032843)
- Двосекційна обшивка каміна висотою 30 - 59 см
- Монтажний комплект, що включає настінні кронштейни, дюбелі та шурупи
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 x облицювання каміна
- 1 x Монтажний комплект (настінний кронштейн, дюбелі, шурупи)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (без камінної обшивки): приблизно 90 x 50 x 33 см (Ш x В x Г)
- Розміри (камін, одна частина): приблизно 20 x 30 x 17,5 см (Ш x В x Г)
- Висота димоходу: приблизно 30 - 59 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 20,9 кг
- Матеріал облицювання/корпусу каміна: нержавіюча сталь
- Матеріал передньої частини: Скло
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 71 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 900 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 500 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 20.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 935 ₴







