-5%

Витяжка Klarstein Mariana 60 500 м³ / год (10034115)
4 800 ₴
4 560 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034115
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Компактна: висувна витяжка з плоским екраном у вузькому корпусі для встановлення в кухонних шафах
-
Висока продуктивність: з максимальною продуктивністю витяжного повітря до 500 м³ / год
-
Легкий у використанні: завдяки плавно хідним кнопкам
Характеристики:
- Вимикач на передній панелі
- Перемикач швидкості витяжного вентилятора (низька, середня, висока)
- Клас енергоефективності C
- 2 змінні алюмінієві жирові фільтри, які можна мити в посудомийній машині
- Світлодіодні ліхтарі
- Призначений для монтажу в настінні шафи або полиці
- включаючи монтажні елементи
- Споживана потужність: 150 Вт
- Споживана потужність освітлення: 2
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 1 x Монтажний матеріал
- 2 жирові фільтри
- 2 x зворотний клапан
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,7 x 45,5 x 29,6 см (Ш x В x Г)
- Глибина з розкладеною парасолькою: 46,0 см
- Довжина кабелю живлення: 1,0 м
- Вага: приблизно 12 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Вбудована |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 500 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 2 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 455 мм |
| Глибина | 296 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 560 ₴








