-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein DualTone Flex (10046721)
12 500 ₴
11 875 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046721
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Плюзкове керування: забезпечує просте та швидке керування з функцією підсилення для ще скорочення часу приготування.
-
Різноманітні функції: функція підтримки тепла, таймер і функція паузи для максимальної зручності приготування.
-
Гнучкі зони: Поєднання двох зон приготування для рівномірної потужності та оптимального використання великих каструль
Характеристики:
- Індукційна варильна поверхня
- 4 зони приготування
- Гнучкі зони для більших каструль
- Конфорки 1-4: Ø180 мм Макс.: 1600/1800 Вт
- Гнучкі зони (зони приготування 5+6): 385 × 200 мм Макс.: 3200/3600 Вт
- Загальна потужність 7200 Вт
- 9 рівнів нагріву
- Білий світлодіодний дисплей
- Алюмінієва рама
- Сенсорне керування слайдером
- Червоний світлодіод
- Захист від напруги
- Захист від перегріву
- автоматичне захисне вимкнення
- Функція підтримки тепла
- Функція термобустера
- Керування таймером
- Сертифікація CE та EMC
- Напруга: 220-240 В, Частота: 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- Вбудована індукційна варильна поверхня
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри виробу: 59 x 5,7 x 52 см (Ш x В x Г)
- Розміри для встановлення: 56 x 48 см (ШxГ)
- Вага: 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 57 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 875 ₴






