
Механізм заводу годинників Klarstein CA2PM (10004396)
6 400 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10004396
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Декоративний заводник для 4 годинників з карбоновим виглядом
-
Чотири програми – підходять для всіх стандартних автоматичних годинників, включаючи великі спортивні годинники – обидва модулі можна керувати окремо
-
Зовнішній вигляд: ручної роботи, багатошаровий полірований корпус з рояльного лаку з кришкою з акрилового скла без обідка
Характеристики:
- Програма 1: 6 хвилин обертання за годинниковою стрілкою, 30 хвилин перерва, 6 хвилин обертання за годинниковою стрілкою тощо.
- Програма 2: 6 хвилин обертання проти годинникової стрілки, 30 хвилин перерва, 6 хвилин обертання проти годинникової стрілки тощо.
- Програма 3: 20 хвилин обертання проти годинникової стрілки, 10 хвилин перерва, 20 хвилин обертання за годинниковою стрілкою, 10 хвилин перерва, 20 хвилин обертання проти годинникової стрілки тощо.
- Програма 4: 10 хвилин обертання за годинниковою стрілкою, 10 хвилин обертання проти годинникової стрілки - повторення послідовності протягом 3 годин, потім 9 годин паузи, відновлення 3 годин програми
- Підсилювальні кільця для годинникових подушок - для розміщення годинників із подовженими ремінцями
- обертається в обох напрямках (проти/за годинниковою стрілкою)
- низький рівень шуму при роботі
- Перемикач увімкнення та вимкнення прихований на задній панелі
- Джерело живлення: адаптер живлення 12 В, 0,5 А
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 блок живлення
- 1 х серветка для чищення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 32 x 18,5 x 18,5 см (ШxВxГ)
- Вага: 2,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 2 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 4 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 185 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Вага | 2800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴






