Головні особливості:
-
Перспективний водний об'єкт для приміщень та вулиць
-
Суцільнометалева конструкція з латунним покриттям
-
17 чаш для різноманітного водного елемента
Характеристики:
- Легко бризкаюча вода з високим релаксуючим ефектом
- Матеріал: оцинкований метал з латунним ефектом
- Резервуар для води об'ємом 15 літрів
- легке встановлення та налаштування
- Надзвичайно довгий кабель для більшої свободи розміщення.
- Клас захисту насоса: IPX8 (повний захист від постійного занурення у воду)
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x нижня частина
- 1 х насадка для фонтану
- 1 х насос
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 26 x 95 x 26 см (Ш x В x Г)
- Розміри резервуара для води: 26 x 30 x 26 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 10 м
- Вага: приблизно 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 200 ₴





