
Конвекційний обігрівач Klarstein Bansin Smart 1500 (10046400)
5 899 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046400
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужний та енергоефективний : з вихідною потужністю 1500 Вт конвектор забезпечує швидке та ефективне нагрівання без викидів CO2.
-
Розумне керування : Завдяки керуванню через додаток ви можете керувати конвектором з будь-якого місця.
-
Міцна конструкція : Конвектор складається з міцного сталевого корпусу та оснащений вбудованим світлодіодним дисплеєм.
Характеристики:
- Форм-фактор: Настінний та підлоговий монтаж
- Основний матеріал: сталь
- Корисна площа: 30 м²
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість рівнів потужності: 2
- Діапазон температур: 5 - 50°C
- Клас захисту IP: IP24
- Радіатор: X-подібний
- Захист від перегріву: Так
- Захист від замерзання: Так
- Блокування від дітей: Так
- Таймер: 24 години, програмований
- Максимальна температура поверхні: 80°C
- Робочий шум: 0 дБ
Обсяг поставки:
- 1 х обігрівач
- 2 x підставки (кожна з 2 колесами)
- 1 x Монтажний матеріал для настінного монтажу
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 68 x 44 x 10,20 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,50 м
- Вага: приблизно 6,40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Потужність обігріву | 1500 Вт |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 24 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Кріплення на стіну | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 899 ₴






