
Інтернет радіо Auna Harvard (10038355)
6 789 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10038355
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Гарне підключення: інтегрований Інтернет/DAB+ і FM-радіо, а також дистанційне керування
-
Spotify Connect: слухайте музику через компактну систему за допомогою програми Spotify
-
Бездротовий і зручний: функція Bluetooth для потокового передавання аудіо через смартфон або планшет
-
Все з першого погляду: завдяки 2,4-дюймовому HCC-дисплею з чіткими функціями
-
Керування додатком: додаткове керування через додаток UNDOK
-
Медіа-підкованість: CD-програвач із опцією відтворення MP3
-
Відтворення MP3: USB-порт для відтворення USB-накопичувачів
Характеристики:
- ІЧ/DAB+/FM RDS
- плеєр для компакт-дисків
- порт USB
- 2 x 10 Вт RMS
- 2,4" TFT дисплей
- Wi-Fi 802.11a/11b,11g
- Підтримка WEP/WPA/WPA2
- 2,4 і 5 ГГц сумісний
- Додатковий вхід
- Spotify Connect
- контроль програми
- Необхідні батарейки для пульта дистанційного керування: 2 x R6 AAA 1,5 В (не входять в комплект)
- Живлення: 100-240 В~ | 50/60 Гц
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 14 x 22 см (ШxВxГ)
- Довжина шнура живлення: приблизно 165 см
- Вага: близько 3,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Інтернет-радіо |
| Особливості | Дисплей, USB-роз'єм, Годинник |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 140 мм |
| Вага | 3.1 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 789 ₴









