
Вбудований винний холодильник Klarstein Vinovilla 7 Uno (10036180)
14 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10036180
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розкішний : Винний холодильник для вишуканого зберігання
-
Гармонійний: для встановлення в кухонний шафу
-
Інтуїтивно зрозумілий: керування через сенсорну панель
Характеристики:
- Управління: Сенсорна панель керування
- Клас енергоефективності G
- Рівень шуму під час роботи: макс. 41 дБ.
- Вбудований прилад: так
- Охолодження компресією
- Місткість (літри): 20
- Місткість (пляшок): 7
- Зони охолодження: 1
- Температура: від 5 до 22 °C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- Ідеальна температура навколишнього середовища: від 10 до 38 °C
- Кількість полиць: 6
- Матеріал вставки полиці: дерево
- Дверна петля: права, не перенаправляється
- біле світлодіодне освітлення салону
- регульовані по висоті ніжки
- Холодоагент: R600a
- Скляні двері з рамою з нержавіючої сталі
- Його ширина 15 см робить його придатним для встановлення у вузьких шафках.
Обсяг поставки:
- 1 х винний охолоджувач
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри з ручкою: приблизно 15 x 87 x 56 см (Ш x В x Г)
- Розміри без ручки: приблизно 15 x 87 x 52 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 9 x 66 x 37 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 21 кг
- Потужність: 85 Вт
- Річне споживання енергії: 108,04 кВт·год/рік
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вбудована техніка | Так |
| Загальний об`єм | 20 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 22 град. |
| Місткість | 7 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення, Індикатор температур |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 700 ₴





