
Охолоджувач повітря Klarstein Whirlwind 3-в-1 (10029327)
5 549 ₴
- В наявності 5 од.
- Код: 10029327
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Ефективність 3-в-1: вентилятор, охолоджувач повітря та зволожувач
-
Цілеспрямоване освіження: охолодження тіла під час кожної активності
-
Жорсткий вітер: 3 швидкості вітру з потоком повітря до 1600 м³/год
-
Охолоджуйте протягом годин: два змінних пакети для льоду та 5,5-літровий резервуар для води
-
Під будь-яким кутом: перемикання коливань на 360°
-
Мобільний і зручний: із дистанційним керуванням і колесами на підлозі
-
Навіть взимку: функція зволоження повітря для запобігання сухості нагрівального повітря
-
Індивідуальний: з 3 режимами роботи та програмованим таймером
Характеристики:
- Режими роботи: Нормальний, Нічний режим, Природний режим
- Потік повітря: макс. 1600 м³/год
- Природний режим: збільшення та зменшення швидкості вентиляції для імітації природного вітру
- Нічний режим: такий самий, як природний режим із щогодинним зниженням максимальної швидкості до її вимкнення
- Таймер: цикл 0,5 години; регулюється від 0,5 до 7,5 годин
- 5,5-літровий резервуар для води для тривалого охолодження без доповнення
- Світлодіодний дисплей із зрозумілим символом
- 6-кнопкова секція управління вгорі
- Пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- знімний резервуар для води
- пиловий фільтр, що миється
- стільникова панель випарника, що миється
- Індикатор рівня води на передній частині
- чотири підлогові коліщатка на 360° для легкого позиціонування
- бокові виїмки для транспортування
- Проведення кабелів
- Пульт депо
- Максимальний робочий шум: 65 дБ
- Споживана потужність: 90 Вт
- Пульт дистанційного керування: 1 батарея CR2032
- Джерело живлення: 220-240 В~, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри:
- Розміри: приблизно 41 x 90 x 27 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: 2,10 м
- Вага: прибл 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Стан | Нове |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Колір корпусу | Білий |
| Потік повітря | 1600 куб.м/год |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 900 мм |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Таймер | Да |
| Дисплей | Да |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип керування | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Да |
| Нічний режим роботи | Да |
| Пульт дистанційного керування | Да |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 9 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 549 ₴







