Головні особливості:
-
Якість Barista: сильний аромат завдяки тиску насоса 20 бар
-
Самоподрібнення: інтегрована потужна конусна шліфувальна машина ємністю 200 г
-
Добре загартований: із швидким нагріванням Thermo Block та електронним контролем температури
Характеристики:
- Тиск насоса: 20 бар
- Матеріал: нержавіюча сталь і пластик
- Бак для води: 1,4 л
- Потужність: 1550 Вт
- М'ясорубка з 10 вибраними рівнями та регульованою кількістю кави
- Ємність подрібнювача: 200 г
- Живлення: 220-240 В~ / 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x еспресо-машина
- 1 x Портафільтр
- 2 х ситові вставки
- 1 х мірна ложка
- 1 x насадка для кавових зерен
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 34,5 x 31 x 32 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 7,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Об`єм | 1.4 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1550 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Індикатор роботи | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 200 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ріжка | метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 7.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 599 ₴








