Головні особливості:
-
Диво, що економить простір: комбінація холодильника з морозильною камерою з дизайнерською фронтальною панеллю: Pastel, Cool City або Forest
-
Об'єм для зберігання: 79 літрів холодильної ємності з 9-літровим морозильним відділенням
-
Компактний: ідеально підходить для самотніх будинків, гостьових кімнат, садових сараїв або офісів
Характеристики:
- Клас енергоефективності E
- Місткість: 79 літрів
- Морозильна камера: 9 літрів
- Рівень шуму, що поширюється по повітрю: 41 дБ
- 5-етапне налаштування температури
- окремостоячий, не призначений для встановлення
- Дверна петля праворуч (з можливістю зміни положення)
- регульовані по висоті ніжки
- Охолодження компресією
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х холодильник
- 2 скляні полиці
- 1 х ящик для овочів
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Зовнішні розміри: приблизно 48 x 84,5 x 44,5 см (Ш x В x Г)
- Внутрішні розміри: приблизно 40 x 74 x 30 см (Ш x В x Г)
- Морозильна камера: приблизно 30 x 11 x 21 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: приблизно 120 см
- Вага: приблизно 18 кг
- Річне споживання енергії: 105 кВт·год/рік
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Кількість камер | 2 |
| Загальний об`єм | 79 л |
| Об'єм морозильної камери | 9 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Скляні полиці |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Вага | 18 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 156 ₴






