
Уцінка!!! Льодогенератор Klarstein Powericer XXXL 50 кг/24 год (10013325)
30 000 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10013325
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Товар з виставки.
Головні особливості:
-
Льодогенератор потужністю 260 Вт, ефективною системою охолодження та відділенням для зберігання 10 кг
-
Абсолютно несмачна підкладка та система помпи
-
Обсяг виробництва: приблизно 50 кг за 24 години
-
дуже тихий високопродуктивний компресор
-
включаючи систему лопати та шлангів
Характеристики:
- корпус з нержавіючої сталі
- Гвинтові ніжки для рівного положення
- Система шлангів для подачі та відведення води
- Місткість: приблизно 10 кг
- Холодоагент: R600
- Кліматичний клас: ST
- Охолодження: Вентилятор
- Світлодіод живлення
- Індикатор попередження про повний лоток для льоду, порожній резервуар для води та пошкоджений пристрій
- Вимикач увімкнення/вимкнення на передній панелі
- Джерело живлення: 220-240 В, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 х шланг подачі води
- 1 х шланг для зливу води
- 4 х ущільнювальні кільця
- 1 х лопата
- Інструкція з експлуатації німецькою мовою (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 49,8 x 83,1 x 60,4 см (Ш x В x Г)
- Довжина шланга подачі води: приблизно 1,5 м
- Довжина зливного шланга: приблизно 2,0 м
- Вага: приблизно 45,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 50 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 604 мм |
| Ширина | 498 мм |
| Висота | 831 мм |
| Вага | 45.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 000 ₴






