
Сушильна машина Klarstein Jet Set (10034158)
13 699 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034158
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Компактна: сушильна машина потужністю 1020 Вт у концепції CompactDry, що підходить для невеликих квартир
-
Легкий у використанні: 2 режими нагріву та таймер до 200 хвилин
-
Підходить: сушарка об'ємом 3 кг із сучасним дизайном
-
Ефективне: компактне сушіння великої кількості білизни за рекордно короткий час
-
Міцний та практичний: барабан з фронтального завантаження з нержавіючої сталі
Характеристики:
- вентильована сушарка
- фронтальний навантажувач
- Рівні нагріву: 2
- Таймер: від 20 до 200 хвилин
- включаючи витяжне коліно
- Пластикові двері з вікном
- Максимальне завантаження білизни: 3 кг
- Потужність: 1020 Вт
- окремостоячий
- Випускний отвір для повітря ззаду
- Придатний для монтажу на підконструкцію / підходить для встановлення на раму (не входить до комплекту) / настінний монтаж
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х сушильна машина
- 1 x випускний коліно
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 49 x 69 x 47,5 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 20,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид сушки | вентиляційна |
| Тип завантаження | Вертикальна |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 3 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Клас енергоспоживання | G |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Функції та можливості | Сигнал про завершення програми |
| Тип | Сушильна шафа |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 690 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 475 мм |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підсвітка дисплея | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 699 ₴





