Головні особливості:
-
Потужний: нагрівальний елемент потужністю 1000 Вт для швидкого розплавлення сиру.
-
Легкий у використанні: термоперемикач для регулювання температури
-
Висока якість: високоякісне виготовлення з нагрівальним елементом з нержавіючої сталі
-
Універсальний: з гриль-пластиною зверху для м'яса або овочів
-
Гнучка: регульована по висоті, поворотна та нахильна решітка для сиру
Характеристики:
- Вмикач/вимикач через регулятор температури
- індивідуальне, просте керування
- Ідеальне теплопостачання завдяки контролю температури
- Живлення: 230 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Раклет з грилем
- 1 x Гриль-пластина
- 1 х кабель живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 38 x 31 x 21 см (Ш x В x Г)
- Вага: приблизно 3,5 кг
- Довжина шнура живлення: 100 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Варіант установки | Настільний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри гриля | |
| Висота | 310 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 3.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 692 ₴








