
Холодильник вітрина для напоїв Klarstein Beersafe 3XL (10046069)
24 000 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046069
+380 (68) 761-67-86
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Кришталево чистий: елегантний холодильник для напоїв з подвійно ізольованими панорамними скляними дверима
-
Космічне диво: об'ємом 98 літрів
-
Висока якість: передня частина та ручка виготовлені з нержавіючої сталі
-
Приваблює увагу: чорний салон
-
Основні моменти: світлодіодне освітлення салону
Характеристики:
- Місткість: 98 літрів
- Діапазон охолодження: від 0 до 10 °C
- Холодоагент: R600a
- Клас енергоефективності: E
- Рівень шуму під час роботи: макс. до 39 дБ.
- Оптимальна температура навколишнього середовища: 0-10 °C
- біле світлодіодне підсвічування салону, яке можна перемикати
- 4 полиці: гнучке використання
- Регульовані по висоті ніжки для компенсації нерівностей підлоги
- Положення: окремостояче
- Дверна петля: права
Обсяг поставки:
- 1 x холодильник для напоїв
- 4 полиці
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри приблизно: 47 x 84 x 47,2 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,2 м
- Вага: 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Klarstein |
| Кількість камер | 1 |
| Загальний об`єм | 98 л |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип холодильника | Однокамерний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість дверей | 1 |
| Зона свіжості | Ні |
| Винна камера | Ні |
| Міні-бар | Так |
| Матеріал полиць | Пластикові решітки |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 000 ₴




